Forum jardersport.pl Strona Główna jardersport.pl

Opisy spodkań B klasa , grupa 4

PostWysłany: Pon 9:39, 10 Wrz 2007    Temat postu: Opisy spodkań B klasa , grupa 4

Zachęcam do opisywania spotkań w tej grupie

PostWysłany: Pon 9:48, 10 Wrz 2007    Temat postu: LZS Kuźnica Grabowska - LZS Torzyniec

Mecz rozpoczął się zgodnie z grafikiem.

W pierwszej połowie gracze z LZS Torzyniec prezentowali się dość dobrze. Szybka gra , dużo zapału. Sił starczyło jednak tylko na kilkanaście minut spotkania. Już w drugiej połowie zawodnicy LZS Kuźnica Grabowska przeważali na boisku.
W meczu było kilka ciekawych akcji w tym te zakończone bramkami.
Pierwsza bramka padła z błędu pomocników zespołu Kuźnica Grabowska, którzy to nie wrócili się pomóc obrońcom co zaowocowało strzałem z 13 m i bramką.

Zawodnicy z zespołu Kuźnicy Grabowskiej zrewanżowali się strzałem Kolendy, który z dużego kąta prawie z linii rzutu rożnego , strzelił wyrównującego gola. Kolejne bramki padały z błędów obrońców gości.
Ciekawym strzałem na bramkę popisał się Grzegorek, który z rzutu wolnego, z ok. 20m trafił w poprzeczkę.

nr. 10

Opinia jest oczywiście moją opinią, i nie jeśli kogoś uraziłem lub nie doceniłem to z góry przepraszam.

PostWysłany: Pon 15:05, 17 Wrz 2007    Temat postu:

GKS Rychtal-Skoroszów - LZS Kuźnica Grabowska

Mecz zakonczyl sie zwyciestwem gospodarzy 3:0.

LZS Kuźnica Grabowska na spotkanie z zespołem z Rychtal pojeachała w bardzo osłabionym skladzie. Zabrakło aż 4 zawodników z podstawowego składu co w konsekwencji było mozna zaobserwowac na boisku. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy. Po kilku minutach gry gospodarze prowadzili 1:0 po dosc niespodziewanym strzale z ok. 35 metrow jednego z zawodnikow gospodarzy. LZS Kuźnica Grabowska po stracie bramki probowała odrobic ta jednobramkowa strate. Zbyt ofensywna gra spowodowała iz w 35minucie gospodarze długim podaniem od prawego obroncy i po błedzie folstopera stracili druga bramke.

Druga polowa znacznie lepsza w wykonaniu gosci. Ciagłe kontrataki niestety nie przynoszace korzysci w postaci bramki. I po raz kolejny gospodarze tym razem w 85 min wykonali doskonała kontre i strzelili 3 bramke.

PostWysłany: Czw 8:18, 20 Wrz 2007    Temat postu: No no szkoda :)

Chłopaki co jest grane Smile Tylko mnie brakło i już w plecy Razz W niedziele będzie lepsza ekipa to się tak łatwo nie damy Smile Pozdrawiam Obrońca.
nowy

Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw 20:37, 20 Wrz 2007    Temat postu:

ooo siemka Very Happy widze sami kibole i gracze kuznicy Very Happy

Teraz wygramy Very Happy ze Zrywem Kierzno i okolo 6 miejsce w tabeli bedzie Very Happy