XII kolejka klasy okręgowej - zachód (wyniki, relacje)

kieras

Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 27

PostWysłany: Czw 21:06, 01 Lis 2007    Temat postu: XII kolejka klasy okręgowej - zachód (wyniki, relacje)

PostWysłany: Sob 21:15, 03 Lis 2007    Temat postu:

Warta Międzychód - TS Skórzewo 2:0 (0:0)
Sędzia wypatrzył wynik dając z niczego przy stanie 0:0 drugą żółtą, a w kosekwencji czerwoną kartkę zawodnikowi ze Skórzewa. W sytuacjach bardziej brutalnych oszczędzał kolorowych kartoników. Zawodnicy ze Skórzewa zasłużyli na remis.

PostWysłany: Nie 13:03, 04 Lis 2007    Temat postu:

Warta Sieraków-Czarni Każmierz 9-2 Pierwsza połowa niezła w wykonaniu Warciarzy , słaba postawa bramkarza gości ,mógł kilka strzałów obronic . W drugiej części gry zmieniony bramkarz Czarnych wykazał się o wiele lepszą postawą i mimo wielu sutuacji jakie mieli nasi zawodnicy drugą połowę przegrali 1-2 . Wynik końcowy spotkania nie do końca odpowiada sytuacji jaka była na boisku , chociaż wiadomo ,że Każmierz w tej rundzie gra słabo .

kieras

Posty: 27

PostWysłany: Nie 21:00, 04 Lis 2007    Temat postu:

Mawit Lwówek - Sparta Szamotuły 1:3
Mawit: Frąckowiak, Śpiewak, Kamiński, Jurgas, Michałowski, Borowy, Nowak, Rura, Poprawa, Miczyński, Grochowski (rez. Nowak, Karłyk, Żuchowski, Radwan)
Sparta: Pytkowski, Wawszczak, Tacik j, Łach, Tonak, Basiński(85' Nabzdyk), Michalski(72' Szulc), Bogacki(72'Gil), Kryg, Kolat(58' Szała), Paul
BRAMKI:
0:1 Kryg (8'0
1:1 Michałowski (karny) (22')
1:2 Wawszczak (40')
1:3 Paul (83')
Słaby mecz w wykonaniu Sparty, która grając w przewadze po czerwonej kartce Grochowskiego z 6' spotkania nie potrafiła rozstrzygnąć tego meczu w zdecydowany sposób na swoją korzyść. Mecz był jednostronnym widowiskiem z wieloma niewykorzystanymi sytuacjami.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum jardersport.pl Strona Główna -> Liga poznańska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)